Trenér SD dorostu Lidečko/Horní Lideč oceňuje práci svého trenérského kolegy z VKK

V Karolince se v rámci krajské soutěže dorostu střetly naše partnerské kluby.

Velké Karlovice - Lidečko 0:2 (0:1)

Branky: 23. Filip Mrázek, 90. Dominik Hyžák.
Sestava: Lukáš Hyžák (46. Matěj Mikulášek) – David Provázek, Ondřej Fusek, Filip Kulíšek – Radim Loucký, Matěj Zádrapa, Marek Šerý, Filip Mrázek – Jan Janáč, Jakub Číž, Jonáš Filák, Dominik Hyžák, Robin Tichý, Matyáš Faldík, Jan Mikulášek, František Novák.
Na těžkém terénu v Karolince jsme opět sehráli zvláštní zápas. Opět jsme si vypracovali plno tutových šancí a opět jsme měli velký problém s koncovkou. Do 15. minuty jsme neproměnili čtyři jasné tutovky. Do vedení jsme se dostali ve 23. minutě. Kuba Číž vybojoval na levé straně míč, udělal domácího obránce, odcentroval krásně na zadní tyč, kde výborně nabíhal Filip Mrázek a na 2x nohou překonal domácího brankáře, 0:1. Domácí měli po chybě naší obrany jednu šanci, kdy šel domácí útočník sám na Lukáše, ale ten mu výborně vykryl úhel tak, že domácí hráč ani netrefil branku. První poločas byl z naší strany takový vlažný, hráli jsme profesorský fotbal, někteří naši hráči zbytečně přidržovali míč.

Do 2.poločasu jsme už vstoupili lépe, aktivněji, opět jsme neproměnili řadu šancí, až v posledníminutě jsme rozehrávali rohový kop, na centr si na zadní tyči naskočil Dominik Hyžák a hlavou krásně trefil, 0:2.Tento zápas nám opět ukázal, že musíme zapracovat na koncovce a taky na tom, abynaši hráči míč nevodili. Domácí mladí hráči předvedli snaživý výkon, je na nich vidět dobrá práce trenéra, protože se neustále zlepšují.